Sarok fogantyú UKL-800/400
UKL-800/400 és UKP-800/400.
Sarok fogantyú UKL-800/400
Kód:
UKL-800/400
Adó mértéke
27 %
Ár áfával:
KOSÁRBA TESZEM
Szállítási idő
10 - 20 munkanap
Sarok fogantyú UKL-800/400
Egyszerű fogantyú.
Méretek:
UKL-800/400
UKP-800/400
A: 800 mm
B: 400 mm
C: 100 mm