STALEKS PRO EXPERT kék karbid csiszolófej FT71B060/14
"Kúp" csiszolófej, fej átmérője 6 mm / munkarész 14 mm
Kód:
FT71B060/14
Adó mértéke
27 %
Ár áfával:
KOSÁRBA TESZEM
Szállítási idő
1-7 munkanap
Főbb jellemzői:
- szabványos keresztmetszet
- kiváló minőségű anyagok
- nagy szilárdság és ellenállás a külső hatásokkal szemben
- működés közben nem melegszik fel
- a forgásközéppont nem mozdul nagy sebességnél
- minden típusú sterilizálást és fertőtlenítést kibír
Specifikációk:
Cél: manikűr és pedikűr
Szín/granuláció: kék
Fertőtlenítés: IGEN
Sterilizálás: IGEN
Cél: manikűr és pedikűr
Sorozat: EXPERT
A munkadarab típusa: Kúp
MODERN TELJES CIKLUSÚ GYÁRTÁSI ÜZEM IRÁNYÍTÁSA
ALKALMAZOTT SZEMÉLYZET KÉPZÉSI PROGRAMJA
CSÚCSMINŐSÉGŰ TECHNOLÓGIAI GYÁRTÁS
TERMÉKEK MINŐSÉGE
Kiváló minőség professzionális használatra!
TEKINTSE MEG TOVÁBBI TERMÉKEINKET!
Kapcsolódó termékek
    -50%
    Moyra Flexi Hard Base 10ml
    Rugalmas alapzselé. Vékony körmökhöz. Átlátszó
    Régi ár áfa-val:
    Akciós ár ÁFA-val:
    -50%
    Moyra Nyomdalemez - RIVALDA Nr.33
    Nyomdalemez - farsang, karnevál
    Régi ár áfa-val:
    Akciós ár ÁFA-val:
    -50%
    Moyra Nyomdalemez - Texture 2 Nr.98
    Nyomdalemez -textúra
    Kerámia csiszolófej AS1055
    Á: 6 mm, H: 12 mm