STALEKS PRO EXPERT lila karbid csiszolófej FT70V060/14
"Frustum" csiszolófej, fej átmérője 6 mm / munkarész 14 mm
Kód:
FT70V060/14
Adó mértéke
27 %
Ár áfával:
KOSÁRBA TESZEM
Szállítási idő
1-7 munkanap
Főbb jellemzői:
- keresztbe vágott
- kiváló minőségű anyag
- nagy szilárdság és ellenállás a külső hatásokkal szemben
- működés közben nem melegszik fel
- a forgásközéppont nem mozdul nagy sebességnél
- minden típusú sterilizálást és fertőtlenítést kibír
Specifikációk:
Cél: manikűr és pedikűr
Szín/granuláció: lila
Fertőtlenítés: IGEN
Sterilizálás: IGEN
Cél: manikűr és pedikűr
Sorozat: EXPERT
A munkadarab típusa: frustum
MODERN TELJES CIKLUSÚ GYÁRTÁSI ÜZEM IRÁNYÍTÁSA
ALKALMAZOTT SZEMÉLYZET KÉPZÉSI PROGRAMJA
CSÚCSMINŐSÉGŰ TECHNOLÓGIAI GYÁRTÁS
TERMÉKEK MINŐSÉGE
Kiváló minőség professzionális használatra!
TEKINTSE MEG TOVÁBBI TERMÉKEINKET!
Kapcsolódó termékek
    Csiszológép Combi 24
    Csiszológép
    Ár áfával:
    -20%
    Kartámasz 30 cm x 12 cm és könyöktámasz
    Kartámasz és könyöktámasz.
    Régi ár áfa-val:
    Akciós ár ÁFA-val:
    Kutikula nyomó MI1025
    Kétoldalas toló
    -10%
    Fém csatlakozó AS4529
    Sima fém csatlakozó. 1,8 / 6,5 mm