STALEKS PRO EXPERT piros gyémánt csiszolófej FA70R018/8
"Frustum" csiszolófej. Fej átmérője 1,8 mm / munkarész 8 mm
Kód:
FA70R018/8
Adó mértéke
27 %
Ár áfával:
KOSÁRBA TESZEM
Szállítási idő
1-7 munkanap
FŐ JELLEMZŐK:
- Körömcsiszoláshoz és polírozáshoz használható
- Kutikula kezelése
- Körömlemez hosszának korrigálása
- Finom szemcsézettség - piros
- Rozsdamentes acél
MŰSZAKI ADATOK:
Sorozat: EXPERT
Cél: manikűr és pedikűr
A munkadarab típusa: "frustum"
MODERN TELJES CIKLUSÚ GYÁRTÁSI ÜZEM IRÁNYÍTÁSA
ALKALMAZOTT SZEMÉLYZET KÉPZÉSI PROGRAMJA
CSÚCSMINŐSÉGŰ TECHNOLÓGIAI GYÁRTÁS
TERMÉKEK MINŐSÉGE
Kiváló minőség professzionális használatra!
TEKINTSE MEG TOVÁBBI TERMÉKEINKET!
Kapcsolódó termékek
    -15%
    Ultrahangos tisztító AS3632
    3l / 150W
    Régi ár áfa-val:
    Akciós ár ÁFA-val:
    -46%
    Forrólevegős sterilizáló Mini NV-210
    Forrólevegős sterilizáló 1,5L , 200°C