STALEKS PRO EXPERT piros karbid csiszolófej FT70R060/14
"Frustum" csiszolófej, fej átmérője 6 mm / munkarész 14 mm
Kód:
FT70R060/14
Adó mértéke
27 %
Ár áfával:
KOSÁRBA TESZEM
Szállítási idő
1-7 munkanap
Főbb jellemzői:
- kiváló minőségű anyagok
- nagy szilárdság és ellenállás a külső hatásokkal szemben
- működés közben nem melegszik fel
- a forgásközéppont nem mozdul nagy sebességnél
- minden típusú sterilizálást és fertőtlenítést kibír
- eltávolítja a mesterséges anyagokat a körömlemezről
- problémás,természetes körmökkel való munkához
- lábrepedések kezelésére
- a köröm alatti terület szennyeződéstől és durva részecskéktől való megtisztítására
Specifikációk:
Cél: manikűr és pedikűr
Szín/granuláció: piros
Fertőtlenítés: IGEN
Sterilizálás: IGEN
Cél: manikűr és pedikűr
Sorozat: EXPERT
A munkadarab típusa: Frustum
MODERN TELJES CIKLUSÚ GYÁRTÁSI ÜZEM IRÁNYÍTÁSA
ALKALMAZOTT SZEMÉLYZET KÉPZÉSI PROGRAMJA
CSÚCSMINŐSÉGŰ TECHNOLÓGIAI GYÁRTÁS
TERMÉKEK MINŐSÉGE
Kiváló minőség professzionális használatra!
TEKINTSE MEG TOVÁBBI TERMÉKEINKET!
Kapcsolódó termékek
    LS Beauty BASIC MINI manikűr asztal
    Silver Beauty L.S. manikűr asztal
    Ár áfával:
    -10%
    Fém csatlakozó AS4529
    Sima fém csatlakozó. 1,8 / 6,5 mm
    Régi ár áfa-val:
    Akciós ár ÁFA-val:
    -50%
    Moyra Nyomdalemez - SPICERY Nr.91
    Nyomdalemez - botanikus kert
    Régi ár áfa-val:
    Akciós ár ÁFA-val:
    -50%