STALEKS PRO EXPERT sárga karbid csiszolófej FT70Y060/14
"Frustum" csiszolófej, fej átmérője 6 mm / munkarész 14 mm
Kód:
FT70Y060/14
Adó mértéke
27 %
Ár áfával:
KOSÁRBA TESZEM
Szállítási idő
1-7 munkanap
Főbb jellemzői:
- szuperfinom keresztirányú vágás
- kiváló minőségű anyagok
- nagy szilárdság és ellenállás a külső hatásokkal szemben
- működés közben nem melegszik fel
- a forgásközéppont nem mozdul nagy sebességnél
- minden típusú sterilizálást és fertőtlenítést kibír
Specifikációk:
Cél: manikűr és pedikűr
Szín/granuláció: sárga
Fertőtlenítés: IGEN
Sterilizálás: IGEN
Cél: manikűr és pedikűr
Sorozat: EXPERT
A munkadarab típusa: frustum
MODERN TELJES CIKLUSÚ GYÁRTÁSI ÜZEM IRÁNYÍTÁSA
ALKALMAZOTT SZEMÉLYZET KÉPZÉSI PROGRAMJA
CSÚCSMINŐSÉGŰ TECHNOLÓGIAI GYÁRTÁS
TERMÉKEK MINŐSÉGE
Kiváló minőség professzionális használatra!
TEKINTSE MEG TOVÁBBI TERMÉKEINKET!
Kapcsolódó termékek
    Sterilizátor és törölköző melegítő 16L AS0976
    Sterilizátor és törölköző melegítő
    Ár áfával:
    Autokláv Lafomed Standard 12L - 2865
    Autokláv beépített hőnyomtatóval
    UV GERMIX HQ AS7331 Sterilizátor
    Sterilizátor
    Ultrahangos tisztító AD-3000
    0,45l / 35W